browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

O nás

Naše mise

Šťastný ranč kde se ŠŤASTNÝ TÁBOR koná má dlouholetou tradici. Je znám nejen tím, že jsou zde ustájeny desítky koní, ale i mnoho jiných nejen hospodářských zvířat. Vznikl jako nápad pana majitele Miloše Šťastného ml., který jako milovník a chovatel koní s touto vizí koketoval již řadu let. Jeho celá rodina, rodiče i prarodiče měli vždy ke koním velmi blízko.

Pan Šťastný ml. si tímto zrealizoval svůj velký sen a vznikl jedinečný ranč v krásném prostředí nedaleko Vltavy prakticky na okraji Prahy. Právě sem na toto jedinečné a úžasné místo se mají možnost podívat Vaše děti a prožít tu několik výjimečných a krásných dnů, plných nevšedních zážitků se spoustou zábavy.

Když nám bude přát počasí a sluníčko, bude program probíhat v celém areálu našho ranče. Naopak při nepřízni počasí se přesuneme do místní klubovny, která je plná originálních předmětů, zvířat, maleb a kde je zajištěn program, který může probíhat i na kryté venkovní terase nebo jízdárně. Nejen v krytých prostorách bude probíhat spousta her a soutěžních činností. Vaše děti budou trávit čas v kolektivu pod vedením zkušených instruktorů.

Během týdenního pobytu je připraven bohatý zábavní program, jeden celodenní výlet a například i opékání vuřtů. Pro děti je samozřejmě zajištěno stravování a plný pitný režim.

Celý areál je hlídaný a pojištěný.