browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

AKTUÁLNÍ VÝVOJ SITAUCE NA ŠŤASTNÉM RANČI

Posted by on 5 března, 2023

Slíbila jsem informace o dění na ŠŤASTNÉM RANČI a tak jsou tady. Na začátek bych Vám opět ráda poděkovala za mého otce Miloše Šťastného (zakladatele ranče), rovněž za sebe, jako Martinu Šťastnou, a za všechny co jsou kolem dění na ranči zúčastněni a intenzivně čekají na další vývoj, aby se dění, činnosti a vše kolem ranče vrátilo tak jak bylo předtím, něž nám bylo znemožněno panem Pavlem Pichlem na ranči cokoliv dělat. Ať už to byly tábory, kroužky, různé akce pro děti a jejich rodiče, pro školy a školky, DDM ale také i pro města, obce a různé zájmové instituce.

Dne 21. listopadu 2022 vydal okresní soud v Mělníku rozhodnutí o tom, že by ranč měl připadnout jeho zakladateli panu Miloši Šťastnému. V ten okamžik jsme začali opětovně plánovat, oslovovat lidi, školy, ale i také nově i dětské domovy a ještě nověji vytvářet projekt pro domovy seniorů, kteří by si sem mohli také udělat výlet.

Dne 24. února 2023 pan Pavel Pichl podal proti rozsudku odvolání ke Krajskému soudu v Praze.

Ihned, jak budeme vědět rozhodnutí odvolacího soudu, Vás budeme kontaktovat.

Přeji Vám krásný den, držte nám palce ať se můžeme zase všichni opět vrátit na Šťastný ranč, který by měl být podle zakladatele opravdu ŠŤASTNÝ.

Comments are closed.